Schodiště je jedním z nejdůležitějších architektonických prvků. Dřevěné schody jsou nejen funkční a šetrné k životnímu prostředí, ale také přitahují pozornost. Kromě toho zdobí interiér.

Naši odborníci provádějí kompetentní posouzení návrhu konstrukcí schodiště, výběru nejoptimálnější verze schodů, následného návrhu schodů i jejich realizace. Zvláštní pozornost je věnována bezpečnosti provozu konstrukce. Schodiště vyrábíme samonosné většinou z tvrdých materiálů, jako je dub, buk a jasan.

Další možností je obložení betonových stupňů, které obkládáme masivním parketovým sendvičem. Obklad stupňů lze provést ve stejném dezénu jako je Vaše podlaha, pokud je dřevěná nebo z plovoucí podlahy.  Součástí schodišť je i zábradlí, které může být dřevěné, nerezové nebo skleněné.

Schodiště na míru – stoupáte po něm každý den.

Samozřejmě máme ve svém portfoliu kuchyně na míru, vestavěné skříně na míru, studenstské pokoje na míru nebo předsíně na míru a jestliže máte zájem o některou z nabízených služeb, můžete nás najít na internetu pod klíčovými slovy kuchyně na míru Praha, kuchyně na míru cena, kuchyně na míru Vysočina, koupelny na míru Praha, koupelny na míru cena, koupelny na míru Vysočina, vestavěné skříně Praha, vestavěné skříně na míru Praha, vestavěné skříně cena, vestavěné skříně Vysočina, kancelářský nábytek Praha, ale také podlahy Vysočina, podlahy Praha, montáž podlahy, schodiště cena, pergoly Praha, altány Praha, pergoly Vysočina, altány Vysočina.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.