Hledáte něco originálního do vaší předsíně? Potřebujete využít každý kout právě v předsíni? Naše služby zahrnují mimo jiné také předsíně zhotovené na míru a přesně podle vašich požadavků.

Předsíň nebo vstupní hala není pouze místnost, kde se ukládají sezónní oblečení, obuv a doplňky, ale také první místnost, kterou hosté uvidí, když se dostanou do bytu nebo domu. Interiér haly by měl být nejen co nejpraktičtější, ale také splňovat určité estetické požadavky. Klíčem k tomu je nábytek. Měl by být funkční, stylový a ergonomický. Nejlepší řešení bude předsíň na míru v jednotlivých velikostech od naší společnosti. Při přípravě designového projektu zohledňujeme všechna přání klienta ve stylu, materiálech a vybavení. Takový nábytek vám umožní využívat přidělený prostor s maximální racionalitou, což platí zejména pro malé prostory nebo nestandardní uspořádání.

Jestliže bydlíte v oblasti Praha, středočeský kraj a Vysočina, zavolejte nám a my vám rádi vyhovíme.

Nabízíme také kompletní interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové

Dále pak také exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.