Máte málo úložného místa v koupelně? Toužíte po nové a moderní koupelně, ve které se budete cítit spokojeně a opravdu jako doma? Naše firma zajistí vše potřebné prodokonalou koupelnu od obkladů, vodoinstalaci až po vhodný koupelnový nábytek na míru.

Koupelny na míru – zákazníci obvykle čelí dvěma výzvám při realizaci koupelny. Prvním problémem je malý prostor v koupelně, který neumožňuje použití mnoha větších kusů nábytku. Druhým problémem jsou změny vlhkosti a teploty.

Nabízíme koupelnový nábytek z vysoce kvalitního materiálu, který lze instalovat i v tak náročných místnostech, jako je koupelna, a v podmínkách této místnosti mají dlouhou životnost. Špičková kvalita, optimální velikost, výběr barev a povrchových úprav. To vše a ještě něco navíc máme v portfoliu našich služeb.

Pokud je vaše bydliště Praha, Středočeský kraj a Vysočina, zavolejte nám a my vám rádi vyhovíme. Koupelny na míru jsou v nabídce našich služeb, tak neváhejte a zavolejte nám! Vždycky najdeme řešení.

Do našeho portfolia služeb patří interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové.

Dále pak také exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.