Chcete na své zahradě pergolu nebo altánek pro chvíle odpočinku? Potřebujete zastřešit vaše posezení na zahradě? Vyrobíme pro Vás cokoliv na zahradu pro chvíle Vašeho odpočinku! Vyrobíme Vám altány, do altánu lavice, pergoly, dětská pískoviště, dřevěné květináče a jiné.

Zahrada je neúplná, pokud v ní není místo k odpočinku. Altán je ideálním přístřeškem poskytujícím úlevu od letního vedra a místem pro organizování schůzek v zahradě. Naše altány a pergoly přinesou všem útulný a příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu, ochranu před sluncem i deštěm.

Nabízíme realizaci krásných dřevěných altánů a pergol, ale také dětských pískovišť a podobně. Vše povrchově upravíme do požadovaného odstínu dle Vašeho výběru. Používáme lazurovací laky, které jsou vhodné do venkovního prostředí.

Naše služby zahrnují rovněž kompletní interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové. Do našich služeb ale také řadíme kvalitní práci pro exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Přijďte a přesvěčdte se sami o našich kvalitních službách.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.