Toužíte po nové kuchyni? Chcete mít dokonalý nábytek v každé místnosti svého domu? Hlavní věcí je rozhodnout se….

Pokud hledáte praktické, cenově dostupné a estetické řešení, zkuste si objednat kuchyň na míru, ložnici na míru nebo vestavěné skříně na míru u naší společnosti. Neustále zvyšujeme standardy kvality výroby, ale také hledáme nejekologičtější a nejpohodlnější materiály pro svou práci. Naše výrobky se vyznačují příznivým poměrem přijatelných cen, atraktivních vzorů a nejvyšší kvality. Příznivé ceny jsou způsobeny tím, že nakupujeme materiály a příslušenství přímo od výrobců.

Jsme na trhu již více jak 25 let a kladné reference spokojených zákazníků naši firmu posouvá stále dál. Kvalitní servis je jednou z priorit v naší činnosti. Bereme v úvahu životní styl a preference každého klienta, výsledkem je stylový nábytek, který bude sloužit několik let.

Svým klientům nabízíme kompletní servis, měníme interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, realizujeme kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové. Do našich služeb ale také řadíme kvalitní práci pro exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

0 Let na trhu

0 Poskytovaných služeb

0 Zaměstnanců

Máte zájem o dokonalý interiér či exteriér od ověřené firmy?

Napište nám