Kuchyně se často nazývá „srdce“ domu. Tady vaříme, pečeme a shromažďujeme se u společného stolu. Interiér kuchyně na míru by proto měl být na jedné straně funkční a na druhé straně vytvářet pocit pohodlí. Spolehlivost a pohodlí, diskrétní krása a expresivita – to jsou vlastnosti, díky kterým dřevěné kuchyně na míru nevycházejí z módy.

Významnou částí naší vyroby jsou právě kuchyně na míru. Kuchyně na míru Praha Vám navrhneme, vyrobíme s dvířky z masivu, lamina nebo dvířka s lisovanou dekorativní folií – máme na ukázku cca 60 druhů dvířek. Samozřejmostí je dodávka s vestavěnými elektrospotřebiči s doporučenými cenami výrobců.

Zákazníci se často řídí osobními preferencemi a zbavují se stereotypu klasického modelu, chtějí vytvořit individuální, jedinečný prostor. Interiér kuchyně na míru je navržen tak, aby odrážel vnitřní svět jeho majitele. Originalita modelu kuchyně na míru bez horních skříní je dnes vysoká a v současné době je to velmi oblíbený model. Radikálně odlišný design od toho klasického vytváří lehkost a otevřenost.

Nabízíme:

  • kuchyňský nábytek vyrobený z ekologického a kvalitního materiálu
  • individuální projekt kuchyně z řady zakázkových, vyvinutých s ohledem na všechny vlastnosti místnosti a vaše přání
  • naše kuchyně na míru mají funkčnost, ergonomii a spolehlivost
  • pocit krásy, komfortu, omezené ušlechtilosti, který vám domů přinese kuchyně na míru z naší dílny

Do našeho portfolia služeb patří interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové.

Dále pak také exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.