Rozhodli jste se pro výměnu interiérových dveří nebo oken? Máte v plánu rekonstrukci svého domu a patří sem i výměna oken i špaletových?

Pro naše zákazníky dodáváme na trh dveře a zárubně našich předních výrobců dveří, jako je SAPELI, MASSONITE (dříve KRONODOOR) SOLODOOR. Vše za jejich katalogové ceny. Samozřejmostí je doprava a odborná montáž oken a dveří, dodávka kování, jako jsou kliky apod. dřevěné zárubně a dveře. Na trh dodáváme i levnější dveře z dovozu (nyní akční dveře se zárubní a klikou za 3777,- Kč bez DPH.)

Naší vyrobní náplní jsou i dveře vlastní, které přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Dveře a zárubně vyrobíme, vyšší, širší, šikmé a kulaté, tj. jiné, než naleznete standartně na trhu. Dveře vyrábíme vchodové i interiérové.

Nejen dveře, ale i okna vyrobíme dle požadavku zákazníka. Okna vyrábíme typu EURO 68, 78, 92 s celoobvodovým kováním a silikonovým těsněním. Do oken osazujeme DITERM skla se součinitelem prostupu tepla až do 0,7 W/m2.K1.

Další kategorií jsou okna jednoduchá s DITERM sklem, okna zdvojená, špaletová apod. Okna vyrobíme do nové zástavby i do rekonstruovaných objektů podle oken původních. Povrchová úprava je prováděna moderními nátěrovými hmotami, ekologicky nezávadnými nátěrovými hmotami.

Služby zahrnují kompletní interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové. Do našich služeb ale také řadíme kvalitní práci pro exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Jsme tu pro vás a vaše potřeby!

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.