Dokonalá podlaha může být dominantou místnosti. Chcete do svého domu nebo bytu kvalitní podlahu? Hledáte odborníky, kteří vědí, jak svou práci dělat dobře a spolehlivě?

Dnes existuje široký výběr druhů podlahy a podlahových krytin, patří sem parkety, laminát, ale i dřevěné podlahy a další. Přírodní dřevo nevyšlo z módy a je stále tou nejoblíbenější podlahou vůbec. Dřevo je šetrný materiál k životnímu prostředí, má krásný vzhled a při správné instalaci má taková dřevěná podlaha i delší životnost. Takové podlahy vždy zůstávají teplé, dodávají interiéru pohodlí, pohodu a dobře se hodí k jakémukoli designu. Trh se stavebními materiály nabízí mnoho příležitostí pro pokládku podlah v domě i do podkroví.

Nabízíme kvalitní pokládku a montáž podlahy, které jsou nejen ze dřeva. V naší nabídce služeb zákazník najde i pokládku vinylové podlahy, montáž laminátové podlahy a podobně.

Také terasa je v současné době velmi oblíbeným místem pro odpočinek pro každého člena rodiny.

Terasa je otevřená plocha, jakýsi „most“ mezi vnějším světem a domem. Při výběru úplného krytí na terase je spousta tvrdé práce, protože toto místo je otevřené. Vybraný materiál by si měl zachovat svou první funkčnost ve všech těchto vlastnostech. Mnozí vnímají terasu jako určitý spojovací článek mezi samotným domem a okolní přírodou. Nabízíme terasy exotické, terasy ze sibiřského modřínu.

Máme zkušenosti a jsme připraveni realizovat terasu i vám. Moderní technologie dnes představuje na trh také jiný materiál než jen klasické dřevo. Jsou to tz.WPC desky, které mají výborné vlastnosti a jejich údržba je také snadná.

Naše profesionální služby zahrnují kompletní interiéry, interiéry domů, interiéry bytů, kuchyně na míru, koupelny na míru, malé koupelny na míru, studentské pokoje, předsíně na míru, ložnice na míru.  Dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, kancelářský nábytek levně, podlahy plovoucí, podlahy masivní, podlahy vinylové. Do našich služeb ale také řadíme kvalitní práci pro exteriéry, exteriéry rodinných domů, montáž oken a dveří, montáž podlahy, schodiště, altány, pergoly i terasy. Terasy lze zhotovit z kvalitních materiálů.  Terasy sibiřský modřín, terasy exotické, terasy WPC (dřevoplast), terasy bezúdržbové jsou klíčovými slovy, pod kterými můžete naši nabídku lehce najít.

Vyrobíme vše, co jinde nekoupíte!

Našim cílem je především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a je s našimi službami spokojen.