Okna a dveře

Dodáváme na trh dveře a zárubně našich předních výrobců dveří, jako je SAPELI, MASSONITE (dříve KRONODOOR ) SOLODOOR. Vše za jejich katalogové ceny. Samozřejmostí je doprava a odborná montáž, dodávka kování, jako jsou kliky apod.dřevěné zárubně a dveře. Na trh dodávámei levnější dveře z dovozu (nyní akční dveře se zárubní a klikou za 3777,- Kč bez DPH. )

 

Naší vyrobní náplní jsou i dveře vlastní, které přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Dveře a zárubně vyrobíme, vyšší, širší, šikmé, kulaté než je standartně na trhu. Dveře vyrábíme vchodové i interiérové.

Nejen dveře, ale i okna vyrobíme dle požadavku. Okna vyrábíme typu EURO 68, 78, 92 s celoobvodovým kováním a silikonovým těsněním. Do oken osazujeme DITERM skla se součinitelem prostupu tepla až do 0,7 W/m2.K1.

Další kategorií jsou okna jednoduchá s DITERM sklem, okna zdvojená, špaletová apod... Okna vyrobíme do nové zástavby i do rekonstruovaných objektů podle oken původních. Povrchová úprava je prováděna moderními nátěrovými hmotami,  ekologicky nezávadnými nátěrovými hmotami.

Zeptejte se nás co všechno pro Vás můžeme udělat. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo emailu.

Exteriérové masivní dveře obr. č. 1 - dub mořeno Exteriérové dveře obr. č. 2 Interiérové dveře obr. č. 3 - odstín ořech americký Interiérové dveře obr. č. 4 - odstín ořech americký Dveře a výloha obr. č. 5 Dveře s vitráží obr. č. 6 - dub Interiérové dveře ob. č. 7 - calvados Vchodové dveře obr. č. 8 - dub Interiérové dveře obr.č. 14 - odst. zebrano Dveře posuvné prosklenné  obr. č. 9 - dub dýha Obložka DUB obr. č. 10 Interierové dveře obr. č.11 - borovice Interiérové dveře obr. č.12 - mořený dub Dveře do kaple obr. č. 13 Okno do kaple obr. č. 13A

Vyrobíme vše,
co jinde nekoupíte!